,,Le Kartland’303″ I etapas įvyko! 

     Lapkričio 23 dieną iškritus pirmosiom snaigėm, mūsų vidaus kartodrome buvo ypatingai šilta! Pimą kartą ištvermės varžybų istorijoje Kartlande pilotai varžėsi be jokio sustojimo 5 valandas. Nors dėl oro temperatūros trasoje rekomendavome užsidėti pirštines, tačiau adrenalinas ir iki paryčių trykštančios emocijos bei komandų susivienijimas šildė kiekvieną. Penktadienio vakarą susirinko dvyliką komandų, daugiau nei trisdešimt šeši dalyviai, apie penkioliką teisėjų, būrys filmuotojų ir fotografų bei gausybę palaikymo komandos! Kiekviena komanda važiavimo metu turėjo atlikti bent po 15 pasikeitimų, pravažiuoti po 60 Joker ratų bei pelnyti kuo mažiau STOP&GO baudų.

Visų nuostabai pirmosios varžybų valandos gan sklandžiai dėliojosi ir komandos, turėdamos savo strategiją, beveik nepelnė nei vienos baudos. Viso renginio metu pirmą kartą kartodromo istorijoje varžybos buvo transliuojamos tiesiogiai, tad už bemiegę naktį ir kantrybę dėkojame Arena HD komandai! Nors iki paskutiniosios minutės nebuvo aišku kieno strategija buvo tiksliausiai apskaičiuota, visgi teisėjai patvirtino, kad ištvermingiausi Lapkričio 23 dienos komanda buvo ,,SIMPLE STUPID” kurie tapo 1 vietos ,,Le Kartland’303″ I etapo varžybų nugalėtojais. Iki paskutinios sekundės nepasiduodantys ir nei vienos STOP&GO baudos nepelniusieji ,,Palaima Racing” komandos nariai pelnytai lipo ant 2 vietos, o paskutinė prizinė trečioji vieta atiteko ,,420″ komandai, kurie visų varžybų metu važiavo ,,420″ pažymėtu kartingo numeriu.

Visų varžybų metu buvo atlikta 180 pasikeitimų, įveikta 720 Joker ratų bei kartingai negęso 302 minutes. Ar kartosim? Tikrai taip, nes kitų etapų datos jau paruoštos, tad jei dar nebandei – burk komandą ir didink savo ištvermę, nes tai unikali galimybė pasisemti neįprastos patirties! 

Iki kitų susitikimų, bičiuliai. 🙂 

Kitų etapų datos: 

  • 2019m. Sausio 25d. – Kaunas
  • 2019m. Kovo 1d. – Vilnius
  • 2019m. Balandžio 5d. – Kaunas