KARTLANDAS VILNIUS ŽVAIGŽDĖS!

Kartlando kartodromo didžiausios žvaigždės yra mūsų įvarioms amžiaus grupėms pritaikyti lengvai valdomi, greitai lekiantys bei adrenaliną keliantys kartingai! Kartingų pramogos – tai puikus pasirinkimas visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ar įgūdžių lygio. Kiekvienas šios aktyvios veiklos mėgėjas žino, kad puikus važiavimas susideda iš malonaus darbuotojų bendravimo, informatyvaus instruktažo, įdomios trasos trajektorijos bei, žinoma, profesionalios technikos! Pristatome ją Jums, nes pažinę Kartlando kartingus, skriejant trasoje jausite dar didesnį malonumą:

  • Kartingai Kartlandas

DINO PUFF

Mažiesiems, 4 – 7 metų vaikams skirti kartingai, kurie jau svajoja apie vairavimą, bet didžiuosiuose kartinguose dar nepasiekia pedalų, galime pasiūlyti specialiai vaikams pritaikytą įrangą – kartingą Dino Puffo.

Dino Puffo kartingas trasoje važiuoja vienas. Kartu su Puffo pilotu trasoje visada būna instruktorius, kuris pasirūpina, kad jaunasis pilotas gautų tik teisingus vairavimo įgūdžius.

*Ne visada galime priimti 4-7m. vaikus, todėl reikalinga išankstinė rezervacija.

  • Kartlandas kartingas
  • Kartlandas kartingas

DINO MINI

Jaunuoliams skirtas – Dino Mini. Šis kartingas yra pritaikytas 8-12 metų vaikams. Tokiame amžiuje lakstyti kartingais yra tikras malonumas! Dar nepažinti vairavimo pojūčiai ir nauji vairavimo įgūdžiai sužavi kiekvieną aktyvų ir pramogų ištroškusį jaunuolį. Mini kartingai yra saugūs ir lengvai kontroliuojami, tad jų pilotams bus paprasta ir smagu įveikti įvairius trasos ruožus, o po važiavimo pajausti didelę gerų emocijų dozę.

  • Kartingas Kartlandas

RIMO EVO 6LPG

Suaugusiems skirtas Rimo kartingas! Tai yra mūsų pagrindinis ir pats populiariausias kartingas. Jis turi pažangią važiuoklę, kuri suteikia stabilumą ir manevringumą. Taip pat, galingus stabdžius, kurie užtikrina saugų stabdymą ir patogias sedynes dėl kurių važiavimas tampa komfortiškas ir malonus. Šiuo kartingu gali važinėti asmenys nuo 12-100+ metų.

  • Kartingas Kartlandas
  • Kartingas Kartlandas
  • Kartingas Kartlandas

SODI 2DRIVE

Dvivietis Sodi kartingas: adrenalino ir pramogų dozė dviem!

Sodi kartingas yra unikalus tuo, kad jame telpa du žmonės. Vienoje sėdynėje sėdi vairuotojas, o kitoje sėdynėje – keleivis.  Šis kartingas turi du vairus, tad ir jo keleivis gali pasijausti tikru varuotoju.

Dvivietis kartingas taip pat yra puikus pasirinkimas bijantiems vairuoti patiems ar norintiems pagerinti vairavimo įgūdžius – juk stebint patyrusį vairuotoją galima labai daug iš jo išmokti!

Kartlandas Vilnius siūlo galimybę išbandyti dvivietį Sodi kartingą mūsų kartodrome ir kviečia juo pravažiuoti net vaikus nuo 2 metų amžiaus. Užsisakykite savo važiavimą jau šiandien.

Rezervuok važiavimo laiką numeriu: +37062633555