Šventės Kartlande

ŠVĘSKITE KARTLANDE!

Šventė vidaus patalpų kartodromuose ,,Kartlandas”! 

Turite šventės idėją, tačiau reikia pagalbos?

Susisiekite su mumis telefonu +370 626 33555 arba el. paštu vilnius@kartlandas.lt 🙂

Gimtadienis – viena ir gražiausių ir svarbiausių švenčių metuose, todėl tegul ji būna nepamirštama ir stulbinanti! Kartlande savo gimtadienio šventę galės surengti tiek mažyliai nuo 4 metų, tiek ir suaugusieji, kurie jau nusistovėjusius standartinius vakarėlius norės iškeisti į azartu ir greičiu pripildytą pramogą! Šventės organizatoriams esame parengę ne vieną specialių pasiūlymą, tad susipažinkite su gimtadienio šventėmis iš arčiau čia – GIMTADIENIAI.

O kaip Tavo kompanija patikrins ar jaunasis yra pasirengęs sukioti šeimos vairą, o ar jaunoji yra pasirengusi visiems iššūkiams, kurie dar lauks po to kai jie ištars „TAIP”? Pramoga kartingais puikiai tiks tiek greičio fanatikams, tiek ir dailiosios lyties atstovėms! Apie bernvakarius ir mergvakarius daugiau rasi čia – BERNVAKARIAI/MERGVAKARIAI.

IT’S PARTY TIME! Taip taip! Kartlande galėsite ne tik varžytis, bet ir rengti nerealiausius vakarėlius, kuriems dar daugiau šarmo pridės trasa, kartingai ir jaukus ir erdvus priimamasis. Čia sutalpinti galėsite iki 100 žmonių, kuriems esant poreikiui šventę praves vakaro vedėjas(-a). Muzika? Geram vakarėliui reikės muzikos, tad padėsime pasirūpinti DJ paslaugomis. Viskas – ko reikia įsimintinai šventei.

Na, o tiems, kurie turi jau patikimus partnerius ir švenčių organizavimo pagalbininkus – mielai užleisime savo erdvės, kad galėtumėte kurti šventę nuo A iki Z savo rankomis. Bet, jei tik prireiks mūsų pagalbos, paslaugus mūsų kolektyvas visuomet išties pagalbos ranką!

Dėl šventinių vakarėlių susisiekite telefonu +370 626 33555 arba el. paštu vilnius@kartlandas.lt 

O jeigu verslo susitikimą, įmonės metinę šventę ar pristatymą partneriams perkeltumėte į kartodromo erdves? Taip! Čia ne tik galėsite pasiūlyti savo darbuotojams ar įmonės partneriams azartiškas pramogas, bet ir surengti produkcijos pristatymą ar apdovanojimus. Visa, kas reikalinga padėsime pasirūpinti mes, Jums tiesiog reikės šią užduotį patikėti mums.

Na, o, jei ieškote vietos, kur galėtumėte surengti kolektyvo TEAMBUILDING’ą – Kartlande galėsite pasitikrinti tiek individualiai, tiek komandiškai kokia stipri ir atkakli yra Jūsų įmonės komandinė dvasia.

Dėl įmonių švenčių/renginių ir teambuilding’ų susisiekite telefonu +370 626 33555 arba el. paštu vilnius@kartlandas.lt 

VARŽYBOS – tai, ką mokame geriausiai! Per daugiau nei 8-erius veiklos metus galime pasidžiaugti šimtais suorganizuotų varžybų tiek šios pramogos entuziastams, tiek ir mėgėjams ar įvairiems įmonių kolektyvams. Asmeninės įskaitos, komandinės ar naktinės ištvermės lenktynės – tai ir dar daugiau jau esame išbandę kartu su mūsų kartodromo bendruomene ir kviečiame tai patirti ir Jus!

Kartlande varžybose dalyvauti gali tiek profesionalas, tiek ir mėgėjas, na, o tiems, kurie nedrįsta padėsime suorganizuoti varžybas tik Jūsų kompanijai.

Dėl varžybų teirautis galite telefonu +370 626 33555 ar el.paštu vilnius@kartlandas.lt 

Neradai to, ko ieškojai? Kartlandas nebijo jokių iššūkių! Galbūt organizuoji renginius įvairioms grupėms, ekskursijas vaikams, degustacijas ar mokymus. O galbūt inicijuoji įvairias socialines akcijas? Tiesiog susisiek su mumis telefonu +370 626 33555 ar el. paštu  vilnius@kartlandas.lt ir mes mielai padėsime Tau įgyvendinti savo idėjas 🙂