Išskirtiniai įmonių vakarėliai Kartlande

Įmonių vakarėliai kartodrome yra puiki galimybė sukurti neįprastą ir smagų vakarėlį savo darbuotojams ar kolegoms. Tai unikali proga sujungti komandos dvasią su šviežiomis patirtimis kartingų trasoje!

Į mūsų įmonių vakarėlių pasiūlymą įeina linksmos kartingų pramogos kartu su jaukiomis šventinėmis patalpomis, kuriose galėsite drauge pasisėdėti ir smagiai praleisti laiką bendraudami su kolegomis. Į Jums skirtas švenčių erdves galite atsinešti ir savo dekoracijas bei užkandžius – juk tinkamai išdekoruota ir skanumynų pilna salė padės sukurti ir šventinę atmosferą!

O jeigu nenorite sukti galvos – užkandžiais, gėrimais, renginio vedimu ar DJ paslaugomis pasirūpinti galime mes. Tai leis jums tikrai atsipalaiduoti ir mėgautis visomis šventinėmis akimirkomis, nes būsite užtikrinti, jog jūsų komanda turės viską, ko reikia vakarėlio metu. Reikalingas mikrofonas, projektorius ar garso aparatūra? Jokių problemų – informuokite mus iš anksto ir viską suorganizuosime:)

Nepamirškime svarbiausio – mūsų kartodromas suteikia galimybę patirti nuostabų važiavimą kartingais! Po šventinės dalies salėje, visi dalyviai gali pasiruošti važiavimui ir patirti adrenalino pliūpsnį trasoje. Kiekvienam dalyviui bus suteikiamas instruktažas ir saugūs šalmai, todėl net ir tie, kurie dar nėra patyrę kartingų pramogų, galės drąsiai dalyvauti važiavime.

Įmonių vakarėliai kartodrome yra puiki galimybė sujungti komandos formavimą ir pramogas, kurios prisideda prie darbuotojų motyvacijos ir bendradarbiavimo tobulinimo. Tai ne tik smagu, bet ir naudinga jūsų įmonei. Tai puiki galimybė sukurti neįprastą vakarėlį, kurį visi prisimins ilgai po jo pabaigos.

Standartiškos važiavimų kainos:

  • 10 min. – 18/ 1 asm.
  • 15 min. – 23/ 1 asm.

Varžybų pasiūlymai Jums:

1 FORMATAS 2 FORMATAS

Kvalifikacija – 10 min.

Finalas – 10 min.

Kaina 1 asm. – 36

Kvalifikacija – 10 min.

Finalas – 15 min.

Kaina 1 asm. – 41€

3 FORMATAS 4 FORMATAS

Kvalifikacija – 10 min.

Pusfinalis – 10 min.

Finalas – 10 min.

Kaina 1 asm. – 54€

Kvalifikacija – 10min.

Pusfinalis – 10 min.

Finalas – 15 min.

Kaina 1 asm. – 59€

5 FORMATAS 6 FORMATAS

Kvalifikacija – 10 min.

Pusfinalis – 15 min.

Finalas – 15 min.

Kaina 1 asm. – 64€

Kvalifikacija – 15 min.

Pusfinalis – 15 min.

Finalas – 15 min.

Kaina 1 asm. – 69€

 

Važiavimo pasiūlymai nėra galutiniai, žinodami Jūsų konkretesnį poreikį, lanksčiai galime sudėlioti pasiūlymą skirtą būtent Jūsų kompanijai.

*Apsilankymo laiką rekomenduojame rezervuoti iš anksto numeriu: +37062633555 arba el. paštu: vilnius@kartlandas.lt.