Važiavimų kartingais kainos:


STANDARTINIS VAŽIAVIMAS*

Laikas                Kaina

10min                12 €

15min                15 €

PRIVATESNIS VAŽIAVIMAS**

Laikas                 Kaina

7min                   12€

10min                 16 €

15min                 20 €

POŠALMIAI

Nuoma      Įsigijimas

1 €              2 €/6 €

*Standartinis važiavimas – važiavimas bendrame kartodromo sraute, kuomet rezervavus kartingus atitinkamu metu važiavime dar gali būti prijungiami kiti dalyviai. Bendrame sraute nerekomenduojame važiuoti vaikams nuo 4 iki 8 metų.

**Privatesnis važiavimas – negalioja savaitgaliais, išskyrus mažamečiams vaikams (4-6 metų). Darbo dienomis esant galimybei, derinantis su kartodromo užimtumu realiu metu, lankytojas gali rinktis važiuoti privatesniuose važiavimuose tik su savo kompanija/šeima/vaikais. Privatesni važiavimai labiausiai rekomenduojami kompanijoms su mažamečiais vaikais, kuriems yra reikalingas išsamesnis instruktažas ir didesnis dėmesys trasoje.

5 asmenų ir didesnėms grupėms – reikalinga išankstinė registracija telefonu – +37062633555  ĮSPĖJAME – rezervacija gali vėluoti 15 min., priklausomai nuo žmonių srauto iki rezervacijos. Kartodromas pasilieka teisę atšaukti rezervaciją jei yra vėluojama arba ją perkelti suderinus tai su klientu. 

Pasiruošti važiavimams reikia visai nedaug – patogios aprangos, avalynės, pošalmio ir, šaltuoju sezonu, pirštinių. Jei turite savo – Valio! Nepamirškite pasiimti su savimi 🙂 Ne bėda jei neturite – Kartlande visuomet galėsite išsinuomoti ar įsigyti įvairiaspalvius pošalmius ir neslystančias pirštines.

Išsirinkitę dovaną per 5 minutes.  Užsisakykite elektroninę kupono versiją mūsų internetinėje parduotuvėje – “Kartlando parduotuvė”.