Penktadienį, Lapkričio 23d. į „Kartlandas Vilnius“ trasą atkeliauja naujas, didelės ištvermės reikalaujantis „Naktinės Le Kartland’303 lenktynės“ I etapas! 

Ieškodami įvairovių, nutarėme šiais metais naktines varžybas paįvairinti ir sukelti dar didesnio pliūpsnio emocijų ir mokintis ugdyti kantrybę! Laukia didelis komandinis ištvermės išbandymas, tad tinkamas strategijos pasirinkimas bus ypatingai svarbus. Kadangi esate nusiteikę rimtai ir azartiškai, šį sezoną pristatome „Le Kartland’303 Warm UP“ – ir panašu, kad jis Jums bus tikrai  reikalingas,  todėl „šildysimės“ ir ruošimės didžiąjam startui! Primenam, kad apšilimas/treniruotė vyks lenktynių trasos modifikacijoje, komandos nepasinaudojusios šia galimybe trasą pamatys tik varžybų metu. Visų komandų nariai ar tiesiog norintys išmėginti šį formatą lenktynių trasoje laukiami lapkričio 22 dieną nuo 20:00!

Išmėginsite Joker ratus, pasikeitimo procedūrą, svėrimus ir susipažinsime su 4-ojo etapo lenktynių trasos konfigūracija!

KAIP VISKAS VYKSTA?

Treniruotė yra ATVIRA VISIEMS. Čia gali dalyvauti tiek komandos dalyviai, tiek svečiai;

Treniruotės trukmė? 2 valandos (kartingai trasoje suksis 2 užvažiavimais po 1 valandą);

Registracija? Komanda registracijos formoje turi nurodyti kartingų skaičių, kurį nori išsinuomoti ir treniruotės trukmę (1 arba 2 valandos);

Kaina? 1 kartingo nuoma 1 valandai – 60 € (kartingu naudotis gali keli žmonės).

Būtina išankstinė registracija! Registracijos formą rasite čia – https://goo.gl/forms/LbYNsIv7JNLuFjsz1 

Treniruotės pradžia – 11.22, 20:00. Prašome nevėluoti ir registracijai bei pasiruošimui atvykti kiek anksčiau.

Trasa – Kartlandas Vilnius – Parodų g. 1, Vilnius.

Kilus klausimams rašykite el. paštu – vilnius@kartlandas.lt arba skambinkite telefonu +370 626 33555.