Balandžio mėnesio pabaigoje savo antrąsias duris Lietuvoje ir pirmąsias sostinėje atvėręs vidaus patalpų kartodromas „Kartlandas“ jau džiaugiasi rezultatais ir dalinasi pirmaisiais miestiečių skirtumais.

Per gegužės mėnesį kartodromą aplankė daugiau kaip 2000 unikalių vartotojų, iš jų daugiau kaip pusė – apsilankė daugiau nei po vieną kartą – tai byloja apie bendruomenės formavimąsi, bei tokios vietos poreikį.

„Kol kas mus vis dar atranda ir manau, jog tai truks dar apie gerus pusę metų iki momento kai visi tikrai bus girdėję, kad ten, kažkur šalia „Litexpo“ galima pasivažinėti kartingais ir dar po stogu“, – mėnesio įžvalgomis dalinasi vienas iš kartodromo Vilniuje vadovų Linas Ramoška.

„Lyginant mūsų startą Kaune ir Vilniuje, įžvelgiame labai ryškių skirtumų. Kaune mūsų startas buvo gerokai staigesnis, nes tuo metu mieste trūko aktyvių pramogų ir mūsų atsidarymas buvo pliūpsnis oro į vakuumą. Tuo tarpu Vilnius yra kitoks – čia žmonės turi ką veikti po darbo, veiklomis užsiima labai noriai, daug sportuoja ir užimtumo trūkumu nesiskundžia. Tai vienu atveju labai gerai, nes norinčių yra, kitu atveju – iššūkis mums, nes reikia juos prisivilioti, o vasara nėra tobuliausias laikas vidaus pramogoms, tačiau stabilus, aukštos paslaugų kokybės užtikrinimas leidžia tai daryti“, – tęsia Linas.

„Kartlandas Vilnius“ sostinės Lazdynų rajone pakeitė buitinės technikos milžiną „Elektromarkt“ – ši konversija truko daugiau kaip du mėnesius ir pareikalavo viso 2000 valandų žmogaus darbo. Lygindami šiuos skaičius su Kauno kartodromu, kolektyvas džiaugiasi „prasisukę“ greitai – „Vienas sunkiausių etapų tokio objekto įrengime – tinkamų patalpų paieška. Kaune ji truko neilgai, tačiau paskui kone mėnesį užsiėmėme vien tiktai sienų ir lubų valymu – dešimtmečius veikusi, o po to apleista gamykla savo parašą paliko giliai. Tuo tarpu Vilniuje patalpų teko ieškoti kone metus laiko, o joms atsiradus – stverti jas paros bėgyje, nes norinčių jas okupuoti tikrai netruko. Džiaugiamės, kad su savininkais radome kompromisų ir juos sudomino būtent toks objektas. Įėjus į patalpas, vėlgi, teko įdėti darbo, tačiau jis buvo susijęs su sportinių kvalifikacijų gerinimu, o ne tiesiog sienų švara. Taip pas mus atsirado 1550 kv. metrų naujo, mūsų pačių kailiu išbandytos formulės betono, 1,2 metro aukščio rampa su posūkiu, patogi sodinimo zona, erdvus priimamasis ir taip toliau. Darbas buvo iš karto nukreiptas į paslaugos kokybės auginimą ir dabar jau galime drąsiai teigti, jog klientai tai vertina. Tą rodo mūsų užimtumas, tą rodo pastovus įmonių domėjimasis galimybėmis šventėms ir seminarams, tą geriausiai parodo mamų dėkingi veidai, kai užtenka dešimties minučių ir jų mažieji būna „nukenksminti“, bei pasiruošę ramiai kelionei namo, tačiau tuo pačiu ir švarūs, dėl išlaikomų aukštų trasos priežiūros standartų“, – juokiasi „Kartlando“ direktorius Mantas Krivickas.

Mėnesio gimtadienio proga kartodromas Vilniuje ne tik užpūtė žvakutes ant torto, bet ir startavo su nauja paslauga – konferencijų salės nuoma. Antrame pastato aukšte esanti salė jau dabar atitinka visus keliamus standartus: didelis stalas, 20 sėdimų vietų, plačiaekranis televizorius prezentacijoms, bei oro kondicionavimo sistema. Įmonėms, kurios siekia vienu šūviu nušauti du kiškius ir atlikti mokymus, ar naujų produktų pristatymus, bei kartu su kolektyvu smagiai praleisti laiko, ši vieta tobula. Tą pirmieji išbandė sporto klubo „GoodLife“ kolektyvas – po intensyvių mokymų, suši vakarienė, bei lenktynės trasoje dieną padarė puikiai subalansuota.

Artimoje ateityje kartodromas Vilniuje žada plėstis – auginti ir konferencijų salę ir detaliau mastyti apie lauke esančios erdvės išnaudojimą, bei pradėti ruoštis savo tikrajam sezonui – rudeniui ir žiemai, kai aktyvių pramogų pasiūla gerokai sumažėja.