Nerandi laiko susitikti su drauge kavos puodeliui ?!

 ,,Women on fire“ vakarai Kartlande būtent Tau!

 

Nors Kovo 8-toji jau praėjo moterys vertos staigmenų ištisus metus ir mes tuo pasirūpiname! Leisk laiką sau ir skirk dėmesio pramogoms!

Sulaukę didelio susidomėjimo  ,,Women on fire“  moterų vakarai Kartlande nenustoja ir toliau stebinti ir sparčiu žingsniu didina susidomėjusiųjų ratą. Augant renginiui, norisi ieškoti vis didesnių naujovių, tad Moterų laisvalaikis kitaip ir Kartlandas Vilnius kiekvienam vakarui yra paruošę temą, kurios išdėstomos teorijos nauda ir praktinės užduotys trasoje palengvins dalyvavimą ,,Women challenge“ renginyje. Tai dar viena naujovė, kuomet kas trečią vakaro etapą surengiamos varžybos, kurių metu tik moterys rungiasi tarpusavyje ir praleidžia nepakartojamai gerą laiką trasoje. Kiekvieno vakaro metu turime svečių, kurie pasitelkdami savo patirtį perteikia turimas žinias mūsų nuostabiom damom. Kaip teigia vienas iš svečių ,,pirmas ir svarbiausias dalykas DĖMESYS kiekvienai. Antra – paprastumas, turi paprasta kalba paaiškinti teoriją pridedant juokelių. Trečia, visos moka važiuoti tik reikia treniruotis.“ Renginio metu moterys supažindinamos su teisinga sėdėsena, vairo laikymo taisyklėmis, kaip lengviau įveikti sudėtingiausius posūkius, kaip teisingai lenkti ir dar daugybę dalykų, kurie daro įtaką tobulėjimui. Pirmaisiais vakarais buvo pastebėta, kad moterys nebijo klausti, teiraujasi patarimų ir stipriai spaudžia gazą. Taip, viena klaida, kurią prisiminė svečiai, kad moterims davus užduotį kelis ratus važiuoti ramiai, po kelių ratų, kupinos moteriško azarto spausdavo gazo pedalą be pasigailėjimo.

        Tačiau įsisavinusios teorines taisykles, antro važiavimo metu moterys tampa sumanesnės ir atidžiau atsižvelgia į duodamų užduočių įvykdymą ir kiekviena stengiasi pasirodyti kuo geriau. Tad be jokios abejonės tiek teorinės žinios, tiek praktika yra būtina. Renginiai Kartlan de skirti visoms moterims, tai kaip geras kavos puodelis, kuris suteikia ramybės, didina energiją bei pasitikėjimą savimi. Kiekvieno renginio metu iš šono stebėję vyrai vis klausdavo „o kada moterys mums surengs vyrų vakarą?“ . Tad šio vakaro pavydi ir vyrai! Šiame vakare gali būti ir TU ir tavo draugė. Tai gali būti ir nepamirštama dovana Tau brangiai draugei/sesei/mamai ar kolegei! Renginiai vyksta kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį, tad visai nesunku prisiminti. Čia atėjusios entuziastės tarpusavyje susidraugauja ir tai joms tampa tradicija. Tad jei Tu su drauge vis nerandat laiko pasišnekučiuoti prie kavos puodelio, kuomet turėsite kiekvieno mėnesio aiškią susitikimo datą – tai gali tapti Jūsų tradicija! Turi klausimų ? Mes pasiruošę į juos atsakyti ir laukiame Tavo registracijos, nes jau  Kovo 28d. mes susitinkame kartodrome Kartlandas Vilnius. Vakaro viešnia – moteris, tad kas gali geriau įkvėpti jei ne pati moteris! Ir visai nesvarbu tai bus tavo pirmas kartas kada sėsi už kartingo vairo – ar jau nebesuskaičiuojamos, kiekviena važiuos savo klasėje ir įgaus jai reikalingos patirties.

Tai vakaras be jokių apribojimų ar taisyklių, tai laikas , skirtas tik Jums, mūsų mielosios. 🙂 

 

Registracija: http://bit.ly/WomenOnFire5

Iki susitikimo Kartlande!