Women on fire #3 tęsia tradicijas! Vilnius.

        Sulaukęs didelio susidomėjimo pirmasis ,,Women on fire“ moterų vakaras kartodrome renginys, Moterų laisvalaikis kitaip ir Kartlandas Vilnius skelbė antrą etapą, po jo sekė ir ,,Draugų Kalėdos”, kur moterys subūrė savo draugus į komandą ir smagiai praleido tradiciją tapusį ketvirtadienio vakarą kartodrome.  Į antrąjį etapą suplūdo kelios dešimtys moterų ir žinoma renginio svečiai – treneris Simas Tankevičius ir daugkartinis kartingų varžybų nugalėtojas Martynas Tankevičius.

       Kaip teigia vienas iš svečių ,,pirmas ir svarbiausias dalykas DĖMESYS kiekvienai. Antra – paprastumas, turi paprasta kalba paaiškinti teoriją pridedant juokelių. Trečia, visos moka važiuoti tik reikia treniruotis.“ Renginio metu moterys buvo supažindinamos su teisinga sėdėsena, vairo laikymo taisyklėmis bei kaip lengviau įveikti sudėtingiausius posūkius. Važiavimo metu trasoje nuosekliai moterų važiavimą stebėjo svečiai, dėliojo kuoliukus, leisdami vis labiau įsisavinti teisingas trajektorijas. Džiugino ir tai, kad moterys nebijojo klausti, teiravosi patarimų ir stipriai spaudė gazą. Taip, viena klaida, kurią prisiminė svečiai, kad moterims davus užduotį kelis ratus važiuoti ramiai, po kelių ratų, kupinos moteriško azarto spausdavo gazo pedalą be pasigailėjimo. Tačiau įsisavinusios teorines taisykles, antro važiavimo metu moterys buvo drąsesnės ir atidžiau atsižvelgė į duodamos užduoties įvykdymą ir kiekviena stengėsi pasirodyti kuo geriau. Taip ir buvo – kiekviena moteris pasigerino savo asmeninius rezultatus. Renginys skirtas visoms moterims, tai kaip geras kavos puodelis, kuris suteikia ramybės, didina energiją bei pasitikėjimą savimi.

Viso renginio metu iš šono stebėję vyrai vis klausė „o kada moterys mums surengs vyrų vakarą?“ .                          Jis tikrai bus ir buvo nes jau Gruodžio 27d. moterys sukvietė visus savo bičiulius į mūsų draugo ,,Elektrokart by Kartlandas” kartodromą, kuriame visi gazavo ,,Draugų Kalėdose“. Tad renginio metu varžėsi ne tik moterys, bet ir vyrai. Tiesa, kas galvojo, kad nėra stiprus trasoje, savo gabumus galėjo pademonstruoti ,,šaradų” žaidime ar ,,kamuoliuko mėtymo” taiklume ir taip pelnyti papildomus taškus komandai. Renginio metu skaičiavome bendrą geriausią komandos rezultatą ir žinoma negailėjome papildomų taškų už iniaciatyvą dalyvauti žaidimuose. Pristatėme tolimesnius savo ateities planus ir jau netrukus startuojant naujiems metams – tęsiame tradicijas su moterimis jau sausio 31d. susitinkame kartodrome ,,Kartlandas Vilnius”.

Viskas prasideda nuo vieno pasakyto “TAIP”! 

 

Iki susitikimo!