Moterys – išraiškingomis akimis, žavingomis šypsenomis ir dideliu noru užvaldyti auto sportą!

Moterų laisvalaikis kitaippriešakyje su žavinga Jolanta Iselioniene ir kartodromo „Kartlandas“ Vilniuje komanda jau antrą sezoną startuoja su įstabiomis ,,Women challenge kartingo varžybomis tik moterims!

O viskas prasidėjo nuo paskaitų ciklo ,,Women on fire, kurio metu merginos išmėgina kartodromo trasą, išmoksta pagrindinių kartingo valdymo principų ir kaupia naudingus patarimus, kuriuos gali pritaikyti praktiškai ne tik trasoje, bet ir kelyje.  Jau nebeužtenka tik mokytis, norisi savo jėgas išbandyti ir besivaržant!

Ketvirtadienio vakarą organizatoriai merginas sukvietė kasdienybę iškeisti į dažnai nemoteriška laikomą kartingo pramogą. Į renginį registravosi ne tik tos, kurios stropiai lankė ,,Women on fire vakarus kartodrome, tačiau ir pirmą kartą norinčios išbandyti kartingo pramogą.

Ši kartą varžybų data sutapo su pačia šiurpiausia Helloween’o švente, tad atmosferą kartodrome iš įprastai jaukios ir moteriškos drąsiai pritemdėme ir papuošėme fantastiškomis šviesomis bei smagiais kostiumais. Pozityvios emocijos ir noras gerai praleisti laiką garantavo sklandžią varžybų eigą.

Pastebime, kad moterys vis dažniau ieško ne tik kuo geresnio lenkimo būdo, tačiau atidžiai analizuoja trasos trajektoriją ir vis labiau pajunta patį kartingą ir jo valdymo ypatybes.  InSolitus Racing  komandos vaikinai Vincas Zaleckis ir Marius Siniauskas, kurie pasiryžo visus metus kuruoti merginas ,,Women on fire“ renginiuose bei  ,,Women challenge“ moterų kartingo varžybose, viso vakaro metu padėjo merginoms komentuodami kiekvieną važiavimą, analizuodami daromas klaidas ir drąsindami važiuoti tikslingiau, tam, kad kiekviena iš jų pasigerintų savo rezultatus.

Moterų varžybų vakaro programą sudarė kvalifikacinis važiavimas (7min), pusfinalis (7min) ir finalas (10min). Iššūkį priėmė 19 moterų, kurias suskirstėme į grupeles pagal pajėgumą A ir B, kad visoms būtų lengviau apsilenkti ir pasiekti geriausius įmanomus asmeninius rezultatus.

Renginio pradžioje kartodromo instruktorius visoms merginoms išsamiai išdėstė visą eigą, pabrėžė būtiniausias taisykles. Mūsų kartodrome nėra lėtų moterų, tik Greitos ir Greitesnės, ir visos tikrai gerai važiuoja ar bent stengiasi taip važiuoti, tad nedrįsome pavadinti kitaip.

Intriga išliko viso vakaro metu, ne tik tarp lenktyniaujančių moterų, bet ir tarp palaikymo komandų, kurios su nekantrumu laukė kas gi finišuos pirmoji ir kokie bus galutiniai rezultatai.

Finišo vėliava žymėjo nuostabių varžybų pabaigą.

O rezultatai štai tokie:

Greičiausios šį kartą buvo:

1 vieta – Rūta Saladžienė

2 vieta – Dominyka Orlaitė

3 vieta – Ainė Montrimaitė

Greitos:

1 vieta – Odeta Bagdonavičiūtė

2 vieta – Kristina Užusienė

3 vieta – Ligita Saveikaitė

Šilčiausios emocijos ir nuostabus renginys paliko įsimintinas akimirkas, kurias įamžino mūsų nuostabusis fotografas Valdas Valdo.

Labai smagų ir išsamų VIDEO mums paruošė N3T4U Media

Tikimės, kad su visomis merginomis pasimatysime lapkričio 28 d. Kartlando vakare ,,Women on fire #2” Vilniuje, skirtame tik moterims. Laukia nuostabus seminaras ir praktiniai važiavimai įgūdžiams pagerinti. Ir visai nesvarbu tai bus tavo pirmas kartas kada sėsi už kartingo vairo – ar jau nebe suskaičiuojamos, kiekviena važiuos savo klasėje ir įgaus jai reikalingos patirties.

O pasiryžusioms užkariauti ne tik kartodromo trasą, bet ir širdis lauksime Sausio 30 dieną antrosiose ,,Women challenge“ varžybose!