,,Women challenge”

iššūkį kartingų trasoje priėmė net 23 moterys!

Nes jos šypsosi, jos entuziastingos ir jos greitos!

          Ketvirtadienio vakarą moterys rinkosi ,,Elektrokart by Kartlandas“ kartodrome smagioms varžyboms ,,Women challenge“, skirtoms tik moterims, kurias organizavo ,,Moterų laisvalaikis kitaip“ ir ,,Kartlandas visa komanda. Į renginį registravosi ne tik tos, kurios stropiai lankė ,,Women on fire“ vakarus kartodrome, tačiau ir pirmą kartą norinčios išbandyti kartingų sportą. Šis vakaras buvo kiek kitoks nei einamieji ,,Women on fire“ vakarai, nes šio vakaro esmė buvo parodyti įgytas žinias per lankomus vakarus, susitelkti ties geriausio rezultato siekimu ir žinoma praleisti smagiai laiką. Renginio pradžioje visos moterys buvo apdovanotos ženkliukais, kurie kalbėjo apie tai, kad moterys irgi gali. Jauki atmosfera, pozytyvios emocijos ir noras gerai praleisti laiką garantavo viso vakaro sklandumą. Pastebime, kad moterys vis dažniau ieško ne tik kuo geresnio lenkimo būdo, tačiau atidžiai analizuoja trasos trajektoriją ir vis labiau pajunta patį kartingą ir valdymo ypatybes. Renginio metu viena nuostabioji dama dalinosi savo mintimis: ,, ,,Women on fire“ vakarus visus stropiai lankau ir visuomet norėjau būti greitesnė už visas ir vis nesuprasdavau ko man dar trūksta, juk atidžiai klausau seminaro lektorių rekomendacijas, patarimus, po ilgo laiko supratau – kad vien klausyti ir ateiti neužtenka – reikia dirbti ir pačiai su savimi. Iš tiesų labai svarbu suprasti trasos trajektoriją, kas nuolatos yra sakoma, tačiau galvojau, kad kokia trajektorija bus patogi man – tokia aš ir važiuosiu. Labai svarbu išlysti iš savo komforto zonos, užsispirti ir tada pradedu matyti rezultatus. Tas mane ir džiugina. Kviečiu visas moteris pirmiausia lankyti seminarus, nes juk tai unikali galimybė kai būtent mums – moterims, yra galimybė pasimokyti iš šios srities profesionalų. Nereikia net jų ieškoti, tereikia užsiregistruoti į renginį.“

 

               Moterų iššūkio vakaro programą sudarė kvalifikacinis važiavimas (7min), pusfinalis (7min) ir finalas (10min). Iššūkį priėmė 23 moterys, kurias susikirstėme į grupeles pagal pajėgumą, kad visoms būtų lengviau apsilenkti ir pelnyti geriausius įmanomus asmeninius laikus. Renginio pradžioje kartodromo instruktorius visoms merginoms išsamiai išdėstė visą eigą, pabrėžė būtiniausias taisykles, kurias privaloma laikytis trasoje ir ne kartą paminėjo, kad jos važiuoja ne poziciniam važiavimui, o greičiausio rato įveikimo laikui. Taip pat patarė, esant spaudimui iš galo kitos kolegės, pasitraukti į dešnę pusę ir praleisti, nes taip nebus sudaroma spūstis, o ir kiekviena turės galimybę įveikti kuo „švaresnį“ ratą. Merginoms akcentavome, kad kvalifikacija ir pusfinalis bus suskirstytas grupelėmis ir nekis iki pat finalo, tačiau po pusfinalio visas bendrai rikiuosime pagal gautus geriausius laikus ir grupelės išsiskirstys taip: greitos, greitesnės ir greičiausios. Mūsų kartodrome nėra lėtų moterų ir visos tikrai gerai važiuoja ar bent stengiasi taip važiuoti, tad nedrįsome pavadinti kitaip. J Pusfinalis buvo karštas ir iki paskutinios minutės nebuvo aišku kokios grupelės gi susidarys. Moterys mėgsta ir moka daryti staigmenas, tai parodė ir ir pusfinalio rezultatai. Tos, kurios visą važiavimą važiavo tolygiai ir perdaug nespaudė gazo, apšilusios padangas ir tvirtai susipažinusios su trasos trajektorija, likus vos kelioms minutėms iki finišo, parodė stulbinančius rezultatus ir savo grupėje buvo prizinėse vietose. Finalinis važiavimas intrigavo ne vieną moterį ir į palaikymo komandą atėjusį vyrą, kuris sirgo už savo širdies damą. Nuožmi kova ir be jokios abejonės išlikusios pozytyvios emocijos mojo finišo vėliava ir skelbė nugalėtojas.

Greitos šį kartą buvo:

I vieta – Neringa Stempelienė

II vieta – Gintarė Mažeikytė

III vieta – Ainė Montrimaitė

 

Greitesnės:

I vieta – Aistė Kuliešiūtė

II vieta – Karolina Staniulytė

III vieta – Ina Palionytė

 

Greičiausios:

I vieta – Žymantė Kranauskaitė

II vieta – Viktorija Vanagė

III vieta – Rūta Saladžienė

 

Šilčiausios emocijos ir nuostabus renginys paliko įsimintinas akimirkas, kurias įamžino mūsų nuostabusis fotografas Valdas Valdo. Tikimės, kad su visomis merginomis pasimatysime Gegužės 30d. Kartlando vakare ,,Women on fire #6 Vilniuje, skirtame tik moterims. Laukia nuostabus seminaras ir praktiniai važiavimai įgūdžiams pagerinti. Ir visai nesvarbu tai bus tavo pirmas kartas kada sėsi už kartingo vairo – ar jau nebesuskaičiuojamos, kiekviena važiuos savo klasėje ir įgaus jai reikalingos patirties.

Registracijos forma: ➡️ https://forms.gle/aubyQTzYRBE26z3n9

Iki greito susitikimo, mielosios!