Didžiausias Lietuvoje ir vienintelis Vilniuje vidaus patalpų kartodromas „Kartlandas“ atidarė žiemos varžybų sezoną – ketvirtadienio vakarą prie starto linijos stojo beveik keturiasdešimt kartingo mėgėjų.

Tai pirmosios sostinėje vis dar šviežio kartodromo varžybos, tačiau toli gražu ne paskutinės – šaltajam sezonui „Kartlando“ kolektyvas žada pritaikyti sėkmingą Kauno filialo patirtį ir sporto mėgėjams pasiūlyti net dviejų skirtingų tipų varžybas: asmenines trumpų distancijų ir komandines, ilgesnių distancijų varžybas. Ketvirtadienio vakare šalia „Litexpo“ parodų centro įsikūrusiame kartodrome prasidėjo būtent asmeninių varžybų sezonas, pavadintas – „Kartlandas presenta Race“.

„Patirtis Kaune rodo, jog šaltasis sezonas yra metas, kai žmonės nori aktyvių pramogų, tačiau jų pasiūla stipriai sumažėja dėl blogo oro. „Kartlande“ blogo oro nėra, tad mes galime džiuginti kartingų ir bendrai automobilių sporto mėgėjus tikrai smagiomis vakarinėmis varžybomis, kurios ne tik leidžia palaikyti sportinę formą, bet ir smagiai praleisti vakarą bendraminčių apsuptyje“, – pasakoja kartodromo atstovas Linas Ramoška.

Į pogrupius pagal greitį ir į atskirą – damų pogrupį suskirstyti dalyviai ketvirtadienio vakare prie starto linijos stojo net 8 kartus, pasitaikė ir keletas kuriozų, kai damų klasės važiavimus teko restartuoti kelis, dėl nebūtinai damoms būdingo elgesio trasoje. Šios varžybos yra pirmosios iš Vilniuje planuojamų 5 asmeninių varžybų etapų, o rimtesniems strategijos ir komandinio darbo mėgėjams, „Kartlandas“ yra paruošęs ir ilgų distancijų varžybas – tokių Vilniuje vyks trejos.

Greičiausi savo pogrupiuose buvo Tomas Aliukevičius, Darius Maciulevičius, Valentin Mironov, greičiausia vakaro dama – Milena Ždanovičiūtė.

Sekančioms varžybos “Kartlandas Vilnius” pakvies jau spalio 28 dieną, į vyksiančias “Naktines Le KARTLAND 166 lenktynes”.

Daugiau apie renginį rasite čia: : “Naktinės Le KARTLAND 166 lenktynės”