Kartlandas švenčia 4 metų gimtadienį, o jaunėlis Vilniaus Kartlandas – 2-jų!

Kartlandas užkuria šypseną! Kartlando tinklui jau ketveri! Ruošiamės užkurti pačias geriausias, azarto ir adrenalino kupinas emocijas, nes pati geriausia dovana mums – Tavo šypsena! 

2014 metų gegužės 5-ą dieną savo duris senąjame Drobės gamyklos pastate atvėręs kartodromas tą dieną tapo ne tik vieninteliu vidaus kartodromu Kaune, bet ir įgavo aukščiausiai įsikūrusio kartodromo vardą. Na, o nestandartinis vietos pasirinkimas tik įrodė, kad čia prasideda ambicingo, inovatyvaus ir pasiryžusio pakeisti visą kartodromų kultūrą Lietuvoje kolektyvo istorija. Dabar Kartlando vardui jau sukanka ketveri metai, kurių pusiaukelėje duris atvėrė ir antrasis kartodromas sostinėje, balandžio 25-ąją švęsiantis savo 2-ąjį gimtadienį.

Gimtadienį švęsime visą savaitę, Vilniaus ir Kauno kartodromuose! Ruošiame įvairias pramogas, akcijas, dovanas, tad lauksime visų Jūsų! 

🎈 Balandžio 25 d. – Gimtadienio savaitę pradedame su Kartlandas Vilnius 2-uoju gimtadieniu ir diena, kai vaikų (4 iki 18 metų) laukia 40% nuolaida visiems važiavimams! Kviečiami ir tėveliai – Jūsų visų laukia, užsiėmimai, dovanos ir žinoma Tortas!

🎈 Balandžio 26 d. – Visi adrenalino ir azarto mėgėjais rinksis “Kart Wars” varžybose Vilniuje, po kurio estafetę perduosime Kaunui. Registracija į #KartWarshttps://goo.gl/forms/h88rroeJlf90cXJc2

🎈 Visas 10 dienų nuo 04.25 iki 05.04 lauksime lankytojų su dovanomis! Kiekvienas pravažiavęs ir palinkėjimą parašęs klientas dalyvaus loterijoje, kurioje išdalinsime net 100 mūsų ir mūsų partnerių įsteigtų dovanų!

🎈 Gimtadienio savaitę laukia net 2 DRAUGAdienio ir 1 PAPIGIAdienio akcijos. 

🎈 Gegužės 3 dieną Kauno Kartlande visų entuziastų (tiek vaikų, tiek suaugusiųjų) lauks “Šventinis Lenktynių klubas”. Nuo 19 valandos lauksime visų MINI klasės varžovų, o nuo 20:30 suaugusiųjų! “Lenktynių klubo” finiše dalyvių lauks gardus gimtadienio tortas. 

🎈 Gegužės 4 dieną – šventė įsibėgėja! Dieną mūsų lankytojų lauks specialūs pasiūlymai, dovanų loterija, o vakarą užbaigsime Volfas Engelman Studija su varžybų sezono uždarymo vakaru ir lojaliausiais “Kartlando” draugais bei gimtadienio tortu! 

🎈 Šventinę savaitę užbaigsime su pirmojo kartodromo “Kartlandas” 4 metų įkurtuvėmis – gegužės 5 dieną ir energijos bomba ateinantiems metams. 

Ir tai dar ne viskas, labai tikimės išvysti Tave ir atšvęsti Kartlando gimtadienį kartu! 

Daugiau – naujienų sraute ir puslapyje www.kartlandas.lt 

#KartlandasUzkuriaSypsena