Kartlandas United iššūkis

„Kartlandas United” meta iššūkį ir ragina birželį gerinti savo rezultatus “Kartlando” trasose Vilniuje ir Kaune, nes po 10 greičiausių mėnesio pilotų bus pakviesti į visiškai NEMOKAMAS kartingų varžybas, kuriose galės laimėti treniruotę sportiniu kartingu su “Kartlandas United” komanda.

Skamba nerealiai? Taip – tai nerealu, bet tai tiesa. Po 10 geriausiųjų birželio 29/30 dieną varžysis individualiose (25 minučių trukmės) endurance tipo varžybose, po kurių ir paaiškės kam atiteks vertingas prizas.

Misija (ne)Įmanoma? Įmanoma! Į greičiausiųjų 10-tuką gali patekti tiek mėgėjas, tiek profesionalas. Užsiregistravus į iššūkį tiesiog reikia visą mėnesį gerintis savo laikus kartodromuose. Net nebūdami tarp TOP 10 greičiausių kartodromo pilotų dalyviai vis dar galės patekti į finalą, nes kiekvienas papildomas važiavimas uždirbs 0,05s. bonusą nuo geriausio laiko (pvz.: pravažiavus per mėnesį 3 kartus dalyvis nuo  savo geriausio rezultato galės nubraukti 0,15s.). Tad šiame iššūkyje tikrai nėra nieko neįmanomo 🙂

Kaip prisijungti prie „Kartlandas United” kartingų iššūkio?

  1. Užsiregistruoti šioje formojeREGISTRACIJA.
  2. Gerinti savo rezultatus “Kartlando” trasoje. 
  3. Sekti savo ir konkurentų rezultatus facebook įvykyje: Kartlandas United kartingų iššūkis (Vilnius)

Kvietimus į NEMOKAMAS finalines varžybas gaus 10 geriausius rezultatus* per mėnesį parodžiusių pilotų. Finalai vyks birželio 29 dieną – Kartlandas Kaunas ir birželio 30 dieną – Kartlandas Vilnius kartodromuose.

Prizas? Kiekvieno miesto finalo nugalėtojas laimės treniruotę sportiniu kartingu su „Kartlandas United” komanda. 

Būk tarp 10 greičiausių → Dalyvauk NEMOKAMOSE kartingų varžybose → Laimėk treniruotę sportiniu kartingu.

Informaciją apie „Kartlandas Kaune” rengiamo iššūkio sąlygas ir registraciją rasite – čia!

*Rezultatas bus apskaičiuojamas pagal šią formulę: greičiausias birželio mėnesio laikas – važiavimų skaičius*0,05s.